Facebook

Sponsor Himalajski Festiwalu

brubeck sponsor festiwal climb2change

Marka BRUBECK to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Brubeck zajmuje się projektowaniem i produkcją odzieży termoaktywnej. W skład naszego asortymentu wchodzi odzież sportowa, outdoorowa oraz bawełniana i wełniana bielizna bezszwowa. Ideą naszej marki jest zapewnienie optymalnej termoregulacji organizmu oraz skuteczna ochrona ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

https://www.brubeck.pl/sklep/

Partner główny

Logo Climb2change Akademia Wspinania

Obsługa informatyczna

logo firmy Semtu, która jest partnerem festiwalu climb2change

Obsługa prawna

Oprawa graficzna

justyna spyrka projektowanie graficzne logo

Wizualna strona marki. Ogarniam identyfikację wizualną, pomogam z grafikami na social media oraz przygotowuję graficznie produkt do sprzedaży. Sprawdź ofertę: juspyrka.pl

Partnerzy medialni

magazyn na szczycie logo

Magazyn “Na Szczycie” to pismo dla osób kochających góry, szlaki, wspinaczkę i każdą formę aktywnego wypoczynku nad poziomem morza. Zawiera relacje z gór wysokich, rodzimych szlaków, wypraw bliskich i dalekich. W każdy numerze znajdziecie inspirujące wywiady, testy sprzętu, galerie i praktyczne poradniki oraz recenzje książek o tematyce górskiej, felietony i reportaże z ekspedycji w najodleglejsze pasma górskie. Oddajemy głos ludziom gór, jesteśmy wszędzie tam, gdzie można dojść, dobiec i dojechać na rowerze. Sprawdź nasze wydania!

logo tatras adventure
aktualne warunki w gorach sponsor festiwal climb2change

Chcesz zostać sponsorem?

Chcesz zostać sponsorem Festiwalu? Skontaktuj się z nami!
events@climb2change.pl